Thursday, Feb. 22, 2024

Zamknij Oczy

Dodany przez:

|

8 lipca 2012Rok: 2011
Reżyseria: Paweł Łukomski
Zdjęcia: Paweł Łukomski, Mateusz Kucharski, Krzysztof Trela
Montaż: Paweł Łukomski
Tagi: pacjentka, psycholog, studio 35


Do gabinetu psycholog Grażyny Starskiej (Iwona Siemieniuk) trafia Ewa (Natalia Adamczyk), pacjentka, która skrywa mroczną tajemnicę. W podobnej sytuacji znajdują się jeszcze jej dwie podopieczne Ela (Klaudia Serwach) i Emma (Justyna Lichacy). Żeby odkryć prawdę Grażyna będzie musiała zagłębić się w światach swoich pacjentek i odkryć, co je tak naprawdę łączy? Czy jesteście gotowi na podróż po najciemniejszych zakamarkach ludzkiej duszy?

„Zamknij oczy” jest powrotem Studia 35 do kanonu filmu niezależnego, tym razem jednak we wzmocnionym zespole, bo przy wsparciu Justyny Lichacy i jej grupy Unique. Świat, w którym rzeczywistość przeplata się z fantazjami bohaterów, a sekwencje taneczne stanowią integralną część fabuły, jest działaniem wymierzonym na wprowadzenie nowej jakości do kina niezależnego. Precyzyjne choreografie wsparte odpowiednią pracą kamery udowadniają, że filmy taneczne mogą podejmować każdy, nawet najcięższy temat. Całość podana jest w popkulturowej, agresywnej stylistyce.

 

Obejrzyj cz.2:

Zaloguj się aby ocenić film

Podziel się

O autorze

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*