Tuesday, Mar. 5, 2024

„Na Granicy Nieba” – zwiastun

Autor:

|

9 stycznia 2013

|

„Na Granicy Nieba” – zwiastun

Miło nam poinformować, że powstaje kolejna produkcja niezależna! Najmocniejszą stroną filmu ma być scenariusz zawierający dużo filozofii wyrażanej głównie w dialogach. Film opowiada historię przyjaźni dwóch nastolatek, które szukając odpowiedzi na pytanie czym jest zło zwróciły na siebie uwagę złej duszy (demona?). Z tego powodu jedna z nich popełnia samobójstwo. Nie zaznaje ona jednak spokoju i z zaświatów błaga o pomoc. Rozpoczyna się walka o jej duszę. Przyjaciółka musi odnaleźć sposób, aby dotrzeć na granicę nieba i pokonać prześladowcę.

Jak przyznają autorzy, film jest pretekstem do rozważań na temat tego, co możemy spotkać po śmierci, czy piekło istnieje i w jaki sposób Bóg ma wpływ na nasze decyzje w ramach wolnej woli. Podejmuje polemikę odnośnie wartości o których zapomina młodzież, sądząc że śmierć jest zawsze odległa.

Ciekawostką jest, że tę produkcję z pogranicza dramatu i thrillera obsługują to tylko trzy osoby (kamera, światło i dźwięk). Zdjęcia będą trwały jeszcze do wiosny, a trailer jest zbudowany na podstawie ok. 25% docelowego materiału.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

(1) Komentarz

  1. Pingback: eRozmowa patronem filmu Na Granicy Nieba- thriller offowy | eRozmowa.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
rana
Charakteryzacja #14 – Rana cięta dłoni

W charakteryzacji tym razem pełny zestaw: opis pozoracji, zdjęcie oraz tutorial. No bo zdecydowanie lepiej jest upozorować sobie taką kontuzję,...

Zamknij