Friday, Feb. 23, 2024

Nabór filmów do Ars Independent

Autor:

|

10 lutego 2014

|

Nabór filmów do Ars Independent

Do 30 czerwca trwa nabór filmów na 4. edycję Festiwalu Ars Independent w Katowicach. Impreza odbędzie się w dniach 23-28 września 2014 r.

Ars Independent zaprasza do nadsyłania filmów do Konkursu Czarny Koń oraz Konkursu Czarny Koń Animacji w ramach 4. edycji imprezy. Do Konkursu Czarny Koń zgłaszać można pełnometrażowe fabularne debiuty i filmy drugie. Reżyserzy dzieł zakwalifikowanych do konkursu powalczą o statuetkę Czarnego Konia oraz nagrodę pieniężną w wysokości 2 500 euro. Animacje szkolne oraz animowane debiuty i filmy drugie zrealizowane po ukończeniu szkoły staną w szranki o statuetkę Czarnego Konia Animacji oraz nagrodę pieniężną w wysokości 500 euro.

Ponadto w tym roku Festiwal zachęca do nadsyłania filmów do niekonkursowego Przeglądu Machinim. Przegląd jest częścią sekcji Grasz? poświęconej grom wideo i zjawiskom pochodnym. Machinimy to filmy animowane nakręcone na bazie silników gier wideo.

Zgłoszenie filmów jest bezpłatne. Wyniki selekcji zostaną ogłoszone najpóźniej 15 sierpnia.

Więcej informacji:
http://arsindependent.pl/pl/branza/nabor-filmow/

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
abby poster
Złapane w sieci #127 – ABBY (1974)

W historii znane są opisy reakcji ludzi, którzy wybrali się na premierę filmu "Egzorcysta". Jedni mdleli, drudzy ujawniali w sobie...

Zamknij