Wednesday, Oct. 4, 2023

Nabór filmów do konkursu „Ostry kieł wampira”

Autor:

|

5 stycznia 2022

|

Nabór filmów do konkursu „Ostry kieł wampira”

Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury im. Kazimiery Iłłakowiczówny w Trzciance serdecznie zapraszają twórców filmowych do wzięcia udziału w konkursie „Ostry kieł wampira”.  Przedsięwzięcie kierowane jest do osób, które do 3 czerwca wyślą film nieprzekraczający 30 minut na adres biblioteki.

Oczywiście tematyka produkcji powinna mieścić się w granicach szeroko pojętego horroru. Jury Konkursu przyzna nagrody finansowe tj. 1 nagrodę główną w wysokości 3000 zł oraz dwa wyróżnienia po 1000 zł każde. Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
PLAKAT KG O!PLA_M
10. Ogólnopolski Festiwal Animacji O!PLA ogłasza nabór

Niezależnie od wszystkiego! Już po raz DZIESIĄTY Animation Across Borders, inicjator i główny organizator Ogólnopolskiego Festiwalu Animacji O!PLA, ogłasza otwarty...

Zamknij