Sunday, Apr. 21, 2024

NABÓR FILMÓW NA „ZŁOTE MRÓWKOJADY 2011″ ROZPOCZĘTY!

Autor:

|

10 lutego 2011

|

 

Organizatorzy V Lubelskiej Gali Filmu Niezależnego „Złote Mrówkojady 2011″, która odbędzie się 14 – 16 kwietnia 2011 r. w siedzibie TVP Lublin, zapraszają wszystkich zainteresowanych filmowców amatorów oraz studentów szkół filmowych do zgłaszania prac na Konkurs Filmów Amatorskich oraz Konkurs Etiud Studenckich. Zachęcamy do zgłaszania swoich krótkometrażowych filmów wykonanych dowolną techniką, których długość nie przekracza 30 min.

 

W tym roku świętujemy 5. Jubileusz!

 

 

Filmy prosimy nadsyłać na adres :

 

Kinoteatr Projekt

Centrum Kultury w Lublinie

ul. Narutowicza 32
20-016 Lublin

 

Można również dostarczyć film do siedziby Centrum Kultury w Lublinie ul. Narutowicza 32
do działu Administracji (pok. 109)

 

Termin zgłaszania prac upływa 21 marca 2011 r.

 

Wszystkie szczegóły, regulamin konkursu i kartę zgłoszeniową znajdziecie na stronie internetowej Gali: www.zlotemrowkojady.pl oraz www.kinoteatrprojekt.pl.

Złoty Mrówkojad to nagroda festiwalu przyznawana przez pasjonatów dla pasjonatów. Doceniamy każdego, kto próbuje wyrazić siebie poprzez kino niezależne, nagradzamy tych, którzy robią to najlepiej. Niepisaną tradycją Lubelskiej Gali Filmu Niezależnego jest też wymyślanie „zakręconych” kategorii. Nie inaczej będzie w tym roku.

 

Tym, co wyróżnia Lubelską Galę Filmu Niezależnego od innych tego typu festiwali i konkursów filmowych jest humorystyczne podejście do tematu. Bawimy się konwencją gali, parodiujemy huczne ceremonie rozdania nagród.

 

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji i niespodzianek dla widzów i uczestników konkursu, w tym ciekawe warsztaty filmowe.

 

Kontakt do organizatorów: mrowkojady@o2.pl

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Matura to bzdura #16

  Sztuka nigdy nie była moim ulubionym tematem. Zdecydowanie bardziej w kwestii kultury wolę film, szczególnie film niezależny. Wobec tego...

Zamknij