Monday, Dec. 4, 2023

Nabór konkursowych filmów i animacji tylko do 31 maja

Autor:

|

27 maja 2016

|

Nabór konkursowych filmów i animacji tylko do 31 maja

Jeszcze tylko do 31 maja trwa nabór do konkursów filmów i animacji podczas 6. edycji Ars Independent Festival (27.09-02.10.2016, Katowice).

Konkurs Czarny Koń Filmu skierowany jest do reżyserek i reżyserów pełnometrażowych, fabularnych debiutów i filmów drugich. Czarny Koń Animacji otwarty jest na krótkometrażową animację pierwszą, drugą lub szkolną. Do wszystkich konkursów zgłaszać można utwory wydane po 1 stycznia 2015 roku. Udział w naborze jest bezpłatny.

Twórcy i twórczynie będą walczyć o tytuł i statuetkę Czarnego Konia oraz nagrodę w wysokości 500 euro. Laureatów i laureatki konkursów wyłoni w tym roku festiwalowa publiczność w toku głosowań. Nominowane do konkursów tytuły poznamy 22 sierpnia razem z pełnym programem Ars Independent 2016.

Więcej informacji, regulaminy i formularze zgłoszeniowe:
http://arsindependent.pl/pl/zglos-czarnego-konia/

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
brudny
Brudny Henryk z fanpagem i zwiastunem

"Brudny Henryk" to inicjatywa dosyć oryginalna, a co najważniejsze wykonana w sposób bardzo staranny i pomysłowy! Oglądając trailer, który za...

Zamknij