Monday, Dec. 11, 2023

NABÓR NA KONKURS FILMÓW AMATORSKICH kilOFF ROZPOCZĘTY!

Autor:

|

22 kwietnia 2011

|

 

Od 14 do 19 czerwca 2011 roku, za sprawą pierwszej edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Ars Independent Katowice, stolica Górnego Śląska stanie się Mekką dla wszystkich miłośników ambitnego kina. Festiwal ma na celu prezentację polskiej publiczności najlepszych filmów niezależnych z całego globu, nieobecnych w regularnej dystrybucji kinowej w naszym kraju.

 

Organizatorami MFF Ars Independent są Biuro Europejska Stolica Kultury dla Katowic 2016 oraz Polskie Forum Edukacji Europejskiej.

 

W ramach jednej z sekcji konkursowych MFF Ars Independent odbędzie się Konkurs Filmów Amatorskich kilOFF, czyli kontynuacja Festiwalu Filmów Niezależnych kilOFF, który to w ubiegłym roku miał swoją 6. edycję i na stałe już wpisał się w tkankę kulturalną Śląska.

 

 

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu naboru filmów na Konkurs Filmów Amatorskich kilOFF i wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem, pobrania Karty Zgłoszeniowej i nadsyłania swoich prac. Nabór trwa do 15 maja!

 

Więcej informacji o Festiwalu oraz konieczne materiały na stronie MFF Ars Independent:
arsindependent.pl/ lub na stronie FFN kilOFF:
kiloff.art.pl.

A oprócz tego na naszych profilach na facebooku: MFF Ars Independent i FFN kilOFF.

 

W razie wszelkich pytań, piszcie – kiloff@arsindependent.pl

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Matura to Bzdura #26

  Szaro-buro? A może pstrokato i kolorowo? Ktoś z Was jeszcze pamięta czasy PRLu? A jeśli nie, to co o...

Zamknij