Wednesday, May. 22, 2024

Nadlatuje „Mały Sputnik”

Autor:

|

19 października 2017

|

Nadlatuje „Mały Sputnik”

Już 2 listopada 2017 r. wystartuje kolejna edycja wielkiego święta rosyjskiego kina! W ramach 11. Festiwalu Filmów Rosyjskich „Sputnik nad Polską” do najmłodszych fanów kina będzie zaadresowany Mały Sputnik. Dzieci zafascynowane rosyjskimi bajkami i młodzież zainteresowaną rosyjskim filmem wraz z organizatorami zapraszamy na weekendowe poranki w dniach 4-5 oraz 11-12 listopada do kina Luna w Warszawie.
Organizatorzy zapewniają, że zrobią wszystko, aby zapewnić komfort swojej Małej-Wielkiej Widowni. Możecie liczyć na najlepsze bajki produkcji rosyjskiej oraz filmy fabularne z lektorem.
Na małe i duże dzieci między projekcjami będą czekać liczne warsztaty. Będziecie mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami, grach i zabawach. Mali-Wielcy Widzowie, czekamy na Was w warszawskiej Lunie!

Miłośników teatru, którzy będą czuli niedosyt po filmowych porankach, organizatorzy zapraszają do Teatru Lalek „Guliwer” na spektakl „Byczek Fernando”. W klubokawiarni „Kids&Friends” na młodych widzów czekać będą pokazy slajdów z rosyjskich bajek „O rybaku i złotej rybce” oraz „Wilk i Zając”, a także lekcja gry w szachy! Wszystkich ugości klubokawiarnia „Pompon”, oferując przy tym pokaz znanej i lubianej rosyjskiej bajki „Małpki”. Ważnym dla festiwalu miejscem pozostaje niezmiennie restauracja „Skamiejka”, która w ramach 11. „Małego Sputnika” zaprosi wszystkie dzieci na warsztaty lepienia pielmieni oraz projekcję starych rosyjskich bajek.

Szczegóły na www.sputnikfestiwal.pl

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
kochac
18. Międzynarodowy Festiwal Filmów Nieprofesjonalnych Kochać człowieka

Trwa nabór filmów do kolejnego festiwalu filmów niezależnych. Do 7 grudnia można wysyłać swoje propozycje filmowe do 18 edycji Międzynarodowego...

Zamknij