Sunday, Apr. 21, 2024

Naga Prawda – film dokumentalny

Autor:

|

1 października 2013

|

Naga Prawda – film dokumentalny

Czy ten film powstanie? Tego nie wiadomo, ale na pewno wiadomo, że jeśli uda się go stworzyć, to bez wątpienia nie przejdzie bez echa… „Naga Prawda” ma być opowieścią o ludziach, dla których naturyzm jest rzeczą oczywistą, chciałoby się rzec: „naturalną”. Nie zabraknie zatem problemu rozumienia wolności, interpretacji granic moralności, czy przekraczania norm społecznych.

Pomysłodawcą filmu jest MDK Pictures. Obecnie wykonano zdjęcia do trailera, który możecie zobaczyć poniżej oraz stworzono fan page filmu. Autorzy oszacowali budżet produkcji na 35 000 zł i szukają wsparcia w ramach serwisu Wspieramkulture.pl. Tam też możecie poznać więcej szczegółów na temat tego pomysłu.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Interzone vhs pl
Złapane w sieci #110 – INTERZONE (1987)

Recenzowany dzisiaj film powinien szczególnie przypaść do gustu osobom, które zgłaszały do nas swoje produkcje w klimacie science-fiction. Nie oznacza...

Zamknij