Sunday, Apr. 21, 2024

„Nawiedzona Szosa” – making of

Autor:

|

9 października 2012

|

 

„Nawiedzona Szosa” znajduje się na etapie postprodukcji, a tymczasem atmosfera wokół filmu gęstnieje, choćby z powodu making of’u, który ostatnio ujrzał światło dzienne. Jak sami dobrze wiecie, tych pobocznych filmów było już sporo, ale ten jest całkowicie inny i przyznam szczerze, że bardzo mi takiego filmu brakowało. Poznamy bliżej twórcę, poznamy aktorów, wczujemy się w klimat. Polecamy!

 

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

(1) Komentarz

  1. Snake
    14 października 2012 at 13:07

    Trochę sobie zaprzeczasz Cyborg. Najpierw twierdzisz, że kino niezależne, to kino ludzi z wykształceniem filmowym. Zaraz z kolei twierdzisz, że "jak nie otrzymałeś wykształcenia filmowego to jesteś w dalszym ciągu amatorem, aż do pierwszego sukcesu:)". Skoro uważasz, że po pierwszym sukcesie amator staje się profesjonalistą, to po co mu w takim razie wykształcenie filmowe? Przecież sukces można osiągnąć również bez tego. Pytanie też, czym owy sukces jest?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Charakteryzacja #5 – Złamany nos

  Dzisiejsza pozoracja to kolejna z natury tych, które mogą się przydarzyć w życiu codziennym. Oczywiście nikomu nie życzymy spotkania...

Zamknij