Monday, Jun. 17, 2024

Nic tylko dosolić!

Autor:

|

24 lutego 2014

|

Nic tylko dosolić!

Udział w tym festiwalu powinien być jazdą obowiązkową dla każdego filmowca niezależnego. Mowa oczywiście o Solanin Film Festiwal, którego szóstą edycję będziemy obchodzić w tym roku. Aktualnie trwa nabór filmów, który zakończy się z dniem 15 kwietnia.

Warto zauważyć, że czynny udział w Festiwalu można deklarować drogą w 100% elektroniczną. Organizatorzy bardzo dbają o ten aspekt, dzięki czemu filmowcy nie muszą wysyłać, żadnych płyt, czy druków na adres siedziby festiwalu. Wszystko możecie załatwić za pomocą jednego formularza.

Aktualnie pula nagród wynosi 3 500 zł, a Grand Prix 1000 zł. Organizatorzy zachęcają do wysyłania swoich filmów w następujących kategoriach:

  • kino niezależne
  • kino profesjonalne
  • kino animowane
  • kino lubuskie

A tak wyglądało filmowe zaproszenie na zeszłoroczną edycję festiwalu filmowego w Nowej Soli:

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
john_carpenters_vampires poster
Złapane w sieci #129 – ŁOWCY WAMPIRÓW

Tym razem w cyklu "Złapane w sieci" mamy mały oddech od najdziwniejszych i najbardziej antykomercyjnych filmów świata. Dawid Gryza zaserwuje...

Zamknij