Thursday, Jun. 13, 2024

„Nielegalna ekipa” w natarciu

Autor:

|

5 czerwca 2013

|

„Nielegalna ekipa” w natarciu

Planowo za miesiąc mają ruszyć zdjęcia do filmu Adriana Roszkowskiego „Nielegalna ekipa”. Prace nad tym filmem twórca będzie realizował z grupą „SnowbearPictures” oraz we współpracy z zaprzyjaźnioną paczką „ShortFilmsMakers”.

„Nielegalna Ekipa” – to film opowiadający o grupie kolegów [17-18 lat], którzy znudzeni swoim życiem wpadają na pomysł, aby stworzyć „ekipę złodziejaszków”. Każdy z nich był wyspecjalizowany w danej dziedzinie (informatyka, pirotechnika itp.), każdy dodawał coś od siebie, co pozwoliło stworzyć profesjonalną drużynę. Podstawową zasadą, jak i rzeczą jaką sobie obiecali było to, że będzie to tylko kilka napadów, bez broni, bez zakładników i bez ofiar. Jednak wraz z rozwijającą się akcją zauważyli, że są w tym co robią bardzo dobrzy i cała „zabawa” zaczęła się im  podobać [nie każdemu]. Zaczęli wybierać coraz to większe cele co równało się z potrzebą lepszego sprzętu oraz użycia broni. Pojawiły się również problemy, jednym z nich było to, że jeden z napadów  poniósł za sobą ofiarę. I tak po kolei doprowadzili do tego, że złamali obietnice jakie założyli sobie na początku. Wewnętrzne problemy zaczęły kłócić ekipę. Czy drużyna wyjdzie z opresji cało, będą pływać w tonie złota czy może trafią za kratki i odpowiedzą za swoje czyny?

Twórcy planują premierę swojego filmu na pierwszy, lub drugi kwartał 2014 r. Tymczasem zapraszamy Was na kanał youtube tej produkcji, na którym na razie znajdziecie tylko zaprezentowane poniżej ujęcie testowe, ale możecie być pewni, że wraz z rozwojem wydarzeń będą się tam pojawiać różnego rodzaju materiały dotyczące filmu.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
legio
Nowy film od Gliwickiego Klubu Filmowego

Gliwicki Klub Filmowy znany z organizacji Festiwalu Filmowego Drzwi oraz z filmu przygodowego pt. "Droga do zrozumienia" powraca z nową...

Zamknij