Sunday, Sep. 24, 2023

Nihil Quest dla niezależnych

Autor:

|

17 grudnia 2011

|

 

Chwalebnego czynu dokonał bydgoski zespół Nihil Quest, który wydał swoją płytę na licencji creative commons. Oznacza to, że wszyscy filmowcy niezależni mogą używać do woli aż 11 utworów zawartych na tej on-line’owej płycie całkowicie za darmo! Twórcy zastanawiają się, czy stworzyć wersję instrumentalną właśnie z myślą o niezależnych filmowcach. Obiecują, że jeżeli pojawi się zainteresowanie, od razu wezmą się do pracy!

 

 

Płyta 1.1 Splendid Isolation to 11 utworów z okolicy hard rocka, heavy metalu, gdzieniegdzie z wpływami m.in. industrialu. Można ją odsłuchać i pobrać na oficjalnej stronie zespołu, bądź na jamendo.com. Nic tylko skorzystać! A za takie postępowanie, wystawiamy grupie Nihil Quest ocenę wzorową!

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dzisiaj w FotoPlastykonie

  Dzisiejszą audycję poprowadzi tylko Piotr Rzepka, który zaprezentuje nam następujące tematy: * W kinach: „Sylwester w Nowym Jorku”, „Generał”,...

Zamknij