Thursday, May. 23, 2024

Nowa edycja Festiwalu Filmów Niezależnych kiloff

Autor:

|

10 lipca 2015

|

Nowa edycja Festiwalu Filmów Niezależnych kiloff

Uwaga filmowcy, wystartował nabór filmów do konkursu kiloff w ramach 11. edycji Festiwalu Filmów Niezależnych kiloff! Festiwal odbędzie się w Katowicach, od 6 do 10 października 2015.

Festiwal Filmów Niezależnych kiloff to wydarzenie zrzeszające twórców kina amatorskiego oraz niezależnego, kina poza utartymi schematami i z niecodziennymi pomysłami. Nasz festiwal, działając już od ponad 10 lat, na stałe wrósł w festiwalową mapę Śląska, ale także Polski. Co roku mamy ten sam cel – przybliżyć naszej publiczności świat innego, offowego kina. Dlatego wnikamy w niego i wyciągamy na wierzch warte do obejrzenia filmy, za którymi stoją prawdziwi ludzie z jeszcze prawdziwszą pasją, a nie ogromne wytwórnie, które robią filmy dla zysku i sławy. Do tego wszystkiego aktywizujemy środowisko filmowców, miłośników kina, animatorów oraz działaczy kulturalnych, a także lokalne i regionalne społeczności. Od lat dążymy do definiowania i wartościowania dynamicznych procesów, którym podlega kino, a także cały świat twórczości niezależnej. Chcemy pomóc młodym Twórcom w ich dążeniu do profesjonalizmu.

Więcej informacji na temat samego Festiwalu znajdziecie tutaj.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
pal
Film z różnymi zakończeniami

Ciekawą inicjatywą może pochwalić się ekipa dowodzona przez Piotra Dylewskiego. Otóż filmowcy stworzyli film interaktywny łączący narrację obrazu filmowego i...

Zamknij