Monday, Dec. 11, 2023

Nowości, nowości, nowości!

Autor:

|

29 lipca 2015

|

Nowości, nowości, nowości!

Miło nam poinformować, że nasz serwis wprowadził ostatnio bardzo istotną innowację, która mam nadzieję zmotywuje Was do oglądania dzieł kina amatorskiego i niezależnego. Otóż wprowadziliśmy system spersonalizowanych ocen. O co chodzi?

Każdy z Was, kto ma założone konto w naszym serwisie, będzie mógł oceniać filmy w skali od 1 do 10. Ocena, którą wystawicie danemu filmowi zostanie dopisana do Waszego profilu, dzięki czemu każdy Czytelnik będzie mógł zobaczyć, jak oceniacie inne filmy. Dodatkowo Wasze oceny będą wpływać na średnią ocen każdego filmu, co w przyszłości posłuży za podstawę specjalnie przygotowywanego rankingu najlepszych filmów w serwisie. Ale to jeszcze nie wszystko.

Wkrótce do serwisu powraca znany i lubiany przez Was dział Dubel! Od momentu powrotu Dubla, wszystkie oceny wystawione w ramach tego działu będą pojawiać się obok oceny Czytelników, jako Ocena Redakcji. Sprawdzimy jak i czy w ogóle różnią się nasze punkty widzenia na konkretne dzieła.

Zachęcamy Was mocno do oceniania i komentowania filmów, ponieważ planujemy wprowadzenie rankingu najbardziej aktywnych użytkowników, którzy będą przez nas nagradzani gadżetami związanymi z serwisem Kinoamatorskie.pl

A zatem, oglądajcie, oceniajcie, uzasadniajcie swoje oceny i czekajcie na zebranie odpowiedniej ilości danych do utworzenia rankingów :).

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
koch
„Kocham Dziwne Kino” vol. 4 – znamy program

Oj będzie się działo na tegorocznej edycji Festiwalu Filmowego "Kocham Dziwne Kino"! Można by się zastanowić, czego nie będzie podczas...

Zamknij