Wednesday, Oct. 4, 2023

Nowy kurs od Andrew Kramera

Autor:

|

30 grudnia 2009

|

W sieci co jakiś czas ukazują się kolejne tutoriale od Andrew Kramera. Ci, którzy kiedyś interesowali się działaniem After Effect’s na pewno wiedzą o kogo chodzi. Z kolei Ci, których ta działalność nie dotyczy, powinni wiedzieć, że gdybyście potrzebowali w filmie efektów specjalnych, to Andrew byłby pewnie pierwszym, którego chcielibyście mieć w ekipie. Wróćmy jednak do rzeczy.

 

 

Tutorial, który opublikowano dotyczy tworzenia animacji trójwymiarowej tekstury kuli z wykorzystaniem elementu głębi ostrości obrazu. Zainteresowanych zapraszam pod ten adres.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Witamy w serwisie Kinoamatorskie.pl!

Serdecznie witamy w serwisie Kinoamatorskie.pl. Naszą misją jest promocja i organizacja kina niezależnego oraz amatorskiego. Serdecznie zapraszamy do przeglądania zasobów...

Zamknij