Wednesday, Jul. 24, 2024

TRAILER: Za zamkniętymi oczami

Autor:

|

16 stycznia 2012

|

 

Mamy wielką przyjemność zaprezentować Wam trailer kolejnego filmu niezależnego, który powstaje w ramach działań naszych czytelników.

Tam gdzie zamykają się oczy, zaczyna się wyobraźnia. „Za zamkniętymi oczami”, to niezależna produkcja krótkometrażowa zrealizowana w konwencji baśni, opowiadająca o ucieczce przed złem, które dotyka nas w świecie rzeczywistym, w świat wyobraźni, gdzie i tak przychodzi nam zmierzyć się ze swoimi lękami. W filmie posłużono się takimi środkami wyrazu, jak maski, czy marionetki, które stanowią uzupełnienie gry aktorskiej.

  

Film będzie trwał około 13 minut, a jego premiera przewidywana jest w pierwszej połowie 2012 roku. Czekamy z niecierpliwością!

 

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

(1) Komentarz

  1. prezes
    16 stycznia 2012 at 14:32

    naprawdę fajny zwiastun czekam z niecierpliwieniem:)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Złapane w sieci #24 – MAXIMUM OVERDRIVE (1986)

  Dla wielbicieli twórczości Stephena King pewnie nie będzie to nowość, ale Ci, którzy słyszeli o tej personie w charakterze...

Zamknij