Sunday, Apr. 21, 2024

O tym, co z kanałem VOD + kolejna propozycja

Autor:

|

25 listopada 2013

|

O tym, co z kanałem VOD + kolejna propozycja

Dzisiaj mamy dla Was dwie informacje.

Po pierwsze, kilka słów odnośnie naszej akcji z VOD. Aktualnie wszystko jest na etapie technicznym. W pierwszym rzucie zebraliśmy od Was prawie setkę filmów, za co bardzo dziękujemy. W tym momencie trwają prace programistyczne, które umożliwią uruchomienie takiego kanału. O efektach, damy Wam znać.

Druga sprawa: mamy dla Was kolejną szansę na promocję filmów. Tym razem chodzi o organizację wieczorków z filmem niezależnym w klubokawiarni „Krzyżówka” w Wodzisławiu Śląskim.

logocafeKilka słów o profilu klubokawiarni:

Klubokawiarnia kulturalno-rozrywkowa „Krzyżówka”, to miejsce spotkań dla ludzi z pasją. Oprócz koncertów, spotkań poetyckich, gier planszowych i  konsolowych organizowane są projekcje filmów. Prezentowane jest kino profesjonalne poprzez seanse tematyczne, np. „Październik z kinem postapokaliptycznym”. Właściciele chcą rozpocząć promocję wśród widzów również filmów niezależnych, które są efektem ciężkiej pracy pasjonatów kina.
Chodzi o filmy niestandardowe, niosące przekaz. Seanse będą  odbywały się w każdy pierwszy czwartek miesiąca.

Jak zgłosić swoje filmy?

Procedura ma dwa wymiary:

  • jeżeli zgłaszaliście filmy do akcji VOD – wystarczy, że na adres redakcja@kinoamatorskie.pl wyślecie maila ze swoim imieniem i nazwiskiem + dopisek „Wodzisław”. Wtedy znajdziemy filmy, które zgłosiliście do akcji VOD i przekażemy ich listę klubokawiarni „Krzyżówka”.
  • jeżeli nie zgłaszaliście filmów do akcji VOD (a szkoda ;)) – wtedy prosimy o maila, w którym podane zostaną następujące dane: imię i nazwisko zgłaszającego, linki do swoich filmów zamieszczonych w serwisie Kinoamatorskie.pl oraz deklaracja o treści: „Zgadzam się na publikację wyżej wymienionych filmów w ramach spotkań z kinem niezależnym w klubokawiarni „Krzyżówka” w Wodzisławiu Śląskim.

Jakieś atrakcje?

Prócz tego, że spotkania z kinem niezależnym to szansa na dalszą promocję Waszych filmów, uciecha z wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu będzie miała też bardziej namacalny wymiar. Każdy autor zgłoszonego filmu będzie miał otwarty bar w klubokawiarni. Jak mówią organizatorzy „kawa + ciastko, jakieś piwko, sok to jest standard”. Wstęp na filmy będzie oczywiście darmowy, ale jeżeli autor będzie miał chęć odwiedzić klubokawiarnie, wygłosić jakąś prelekcję i zażyczy sobie płatnego wstępu, to cały dochód z biletów zostanie przeznaczony dla niego.

Zapraszamy do udziału w akcji :).

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Steel Frontier poster
Złapane w sieci #116 – STEEL FRONTIER (1995)

Dochodzą nas słuchy, że część naszych Czytelników urządza sobie niedziele z nietypowym filmem. Inspiracje czerpią z działu "Złapane w sieci"....

Zamknij