Thursday, Jun. 13, 2024

Off Plus Camera 2010 w Krakowie!

Autor:

|

21 stycznia 2010

|

 

Uwaga! Uwaga! Prawdziwa gratka dla pasjonatów kina amatorskiego i niezależnego! Za pośrednictwem naszego serwisu mamy zaszczyt zaprosić Was serdecznie do wzięcia udziału w konkursie zatytułowanym „Bierzcie i Kręćcie!” organizowanym przez Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego – OFF plus CAMERA.

 

Wszystko, czego będziecie potrzebować, by wziąć udział w walce o zwycięstwo, to telefon komórkowy z kamerą, bądź też zwykła kamera, jak to na amatorów przystało!

Konkurs składa się z trzech kategorii tematycznych do wyboru! W każdej z nich wygrać można 3000 dolarów oraz inne atrakcyjne nagrody!

A o to wspomniane wyżej tematy:

  1. L’OFF Story, nakręcenie max 3 minutowego wyznania miłosnego,
  2. Allegro Short Film – nakręcenie 10 min filmu fabularnego o dowolnej tematyce,
  3. Relacja z wydarzenia.

 

Konkursy będą rwały aż do rozpoczęcia Festiwalu, który w tym roku startuje między 16 a 25 kwietnia!

 

Więcej szczegółów i informacji o samym festiwalu znajdziecie pod tym adresem.

 

To na pewno wielka szansa dla każdego, w którym drzemie dusza filmowca, zatem jeszcze raz wszystkich ZAPRASZAMY! „Bierzcie i Kręćcie!”.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
can
Lekcja 4 – Sprzęt i oprogramowanie, czyli co nam będzie potrzebne?

Nawet największy artysta nie zrobi nic, jeśli nie będzie miał narzędzi, które pozwolą mu stworzyć swoje dzieło. Problem pojawia się...

Zamknij