Sunday, Oct. 1, 2023

OFFmaster vol.4 – zobacz, jak było

Autor:

|

7 września 2015

|

OFFmaster vol.4 – zobacz, jak było

22 sierpnia rozpoczęły się dwudniowe warsztaty filmowego OFFmaster organizowane przez serwis Kinoamatorskie.pl. Była to już czwarta edycja! Tym razem rozkład zajęć przypominał nieco początki tej inicjatywy, czyli jeden dzień wykładów i jeden dzień praktyk. Pogoda nam sprzyjała, dlatego mogliśmy sobie pozwolić na zajęcia plenerowe.

W pierwszym dniu swoją wiedzą dzielili się krakowski reżyser Wiktor Obrok, oraz scenarzysta znany między innymi z popularnego serialu „Wataha” Krzysztof Maćkowski. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z technikami filmowymi, podstawami scenopisarstwa, czy pracy z dźwiękiem i oświetleniem.

Słoneczna niedziela pozwoliła natomiast na zajęcia plenerowe, które miałem niewątpliwą przyjemność rozpocząć swoją wrzutką na temat pracy operatora kamery w produkcjach reportażowych. Wraz z uczestnikami ćwiczyliśmy dźwiękowo-obrazowe ustawienia setki oraz filmowanie elementów architektury miejskiej. Później do naszego zespołu dołączył Wiktor, który realizował z uczestnikami zdjęcia do minietiudy. Wszystko to możecie zresztą zobaczyć poniżej:

Jeżeli chcielibyście wziąć udział w kolejnych edycjach warsztatów OFFmaster, zachęcam do wypełnienia formularza, który znajduje się na tej stronie. Wypełnienie takiego formularza uprawnia Was do rabatu na cenę organizowanych przez nas szkoleń :).

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
hauersploitation 01 Blind Side h
Złapane w sieci #194 – BLIND SIDE (1993)

Mówi Wam coś słówko HAUERSPLOITATION? No mnie też do tej pory nic nie mówiło, ale właśnie z tego powodu chętnie...

Zamknij