Thursday, May. 23, 2024

Ogólnopolski Festiwal Filmowy 9 Minut startuje 25 listopada!

Autor:

|

28 października 2021

|

Ogólnopolski Festiwal Filmowy 9 Minut startuje 25 listopada!

Już 25-26 listopada na ul. Hożej 88 odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Filmowy 9 Minut, na którym będzie można zobaczyć prace młodzieży z całej Polski i poznać zwycięzców w kategoriach: fabuły (profesjonalnej i amatorskiej); dokumentu; animacji oraz kompozycji muzycznej, stworzonej do wybranej sceny filmowej.
Organizatorzy zapraszają widownię w każdym wieku, a filmowców zachęcają do zgłaszania swoich produkcji przez formularz dostępny na stronie (ostateczny termin mija 07.11.2021 r.).
Więcej informacji znajdziecie tutaj, tutaj i tutaj.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
logo
Trwają zgłoszenia do Międzynarodowego Festiwalu Filmowego KinoGram

Jeszcze do 30 października można zgłaszać filmy krótkometrażowe do Międzynarodowego Festiwalu Filmowego KinoGram (KIFF). Na filmowej mapie pojawia się nowe...

Zamknij