Wednesday, May. 22, 2024

onemovieproject i warsztaty filmowe Akademii Multi Art

Autor:

|

11 sierpnia 2010

|

 

Drugi miesiąc wakacji i wreszcie zaczyna się coś dziać na naszej niezależnej scenie filmowej. Tym razem jest nam dane poinformować Was o warsztatach filmowych Akademii Multi Art, a także o tajemniczo brzmiącej akcji onemovieproject. Zacznijmy od tego pierwszego wydarzenia:

 

Akademia Multi Art w Krakowie organizuje warsztaty filmowe – DSLR (realizacja pełnych filmów lustrzankami foto DSLR) pod kierunkiem gorącego polskiego reżysera Xawerego Żuławskiego – twórcy m.in. „Wojny polsko-ruskiej” i pracującego za granicą polskiego operatora Piotra Lenara, autora zdjęć m.in. do kultowego serialu „Pitbull”.

 

Piotr Lenar
Xavery Żuławski

 

W skrócie:

  • * technologia HD dostępna dla każdego,
  • * całkowity proces produkcji od pomysłu po gotowy film,
  • * miejsce: Kraków , ul.Zabłocie 23, A.M.A – teren dawnego Miraculum
  • * termin: 22-25 września 2010
  • * zapisy: www.akademiamultiart.pl lub tel. 514 584 030
  • * cena: 650 zł

 

A teraz kilka słów o onemovieproject:

 

To wyjątkowy projekt polegający jednocześnie na stworzeniu portalu społecznościowego talentów w dziedzinie filmu i sztuk obrazowania i na produkcji tych wybranych form filmowych.

Genialne pomysły i takie całkiem normalne, z dala od rygorów komercji , prawdziwie niezależne. Tworzymy razem nowy, filmowy świat.

 

Czekamy na pomysły i scenariusze projektów filmowych do niezależnej produkcji.

Filmy bardzo proste i tanie, genialne i niezwykłe.

Filmy jednego dnia zdjęciowego, za 1 dolara, jednego ujęcia, jednego zdania, jednego aktora, jednej minuty, jednego zdania, jednego mgnienia.

 

Czekamy pod mailem : projekty@onemovieprojectcom

www.onemovieproject.com

 

Źródło: inf. pras.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Konkurs filmowy EROTYZM OCZAM KOBIET

  Jest nam bardzo miło zaprosić czytelniczki naszego serwisu do konkursu filmowego o nazwie "Erotyzm oczami kobiet". Jak zapewniają organizatorzy...

Zamknij