Friday, Sep. 29, 2023

Ostatnia wieczerza – premiera 23 sierpnia 2014

Autor:

|

28 lipca 2014

|

Ostatnia wieczerza – premiera 23 sierpnia 2014

Pamiętacie może ‚Przemytników’? Jeśli tak, to świetnie, a jeśli nie, to polecam obejrzeć, ponieważ już za miesiąc czeka nas premiera prequela tej historii. Akcja ‚Ostatniej wieczerzy’ dzieje się 3 lata przed Przemytnikami. Jest wiosna 2010 roku. Część drzew już zakwita, druga część jeszcze czeka. Maciek – młody student zostaje złapany przez tajemniczych bandytów na ulicy. Okazuje się, że są wynajęci przez Adama Chawera – jednego z największych handlarzy narkotykowych w Europie. Adam z dnia na dzień staje się bankrutem. Jego konta bankowe zostają zamknięte przez policję za sprawą pewnego hakera, który wykradł i wyjawił te dane. Daje on Maćkowi za zadanie odnalezienie go oraz wyeliminowanie. Do głównego bohatera zostaje przydzielony towarzysz,  który w wyniku amnezji musi zacząć życie na nowo. Maciek zastanawia się, czy jego zadanie nie będzie dla niego ostatnią wieczerzą. Młodzian jeszcze nie wie, że przez następne 24 godziny będzie musiał podjąć najważniejszą decyzję w swoim życiu.

 

Jak wspomina Maciej Buszman – autor filmu:

Film powstawał przez ostatnie 5 miesięcy. Jest już praktycznie na ukończeniu. Do zrobienia zostały jedynie 2 krótkie sceny oraz sprawy post-produkcyjne. W ciągu ostatniego roku zmieniło się dużo - od czasów dziecinady z Przemytników zrobiłem postęp. Tak przynajmniej czuję. Za scenariusz odpowiedzialny jestem ja oraz moi koledzy – Bartek Goldmann, Jakub Nowak czy Berkh Bayalag-Erdemm. Za kamerą stanął mój dobry przyjaciel – Adam Raczyński. Dzięki niemu w filmie pojawiają się dłuższe, płynne ujęcia.

Z niecierpliwością czekamy na premierę, a poniżej zwiastun:

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
PLAKAT LW final black3 smaller
the ATTACK of the KILLER PHONES part 1 – pokaz premierowy

Krótka piłka i do tego na ostatnią chwilę - jutro o 19:19 w Lidzbarskim Domu Kultury odbędzie się pokaz premierowy...

Zamknij