Wednesday, Jul. 24, 2024

Ostatnie godziny naboru do kiloffa!

Autor:

|

5 maja 2016

|

Ostatnie godziny naboru do kiloffa!

Wszyskie Before kiloff już za nami, a do festiwalu zostało mniej niż miesiąc.

Już niebawem zostaną ogłoszone nagrody za trzy pierwsze miejsca i nagroda publiczności! Zachęcamy do obserwowania Festiwalu na Facebooku, gdzie będzie to zdradzone najszybciej.
kiloff jest także na Instagramie ffnkiloff) i Snapchacie (kiloff2016).

Kolejnym jurorem festiwalu będzie Mateusz Znaniecki, jest on absolwentem Wydziału Aktorskiego na PWSFTviT w Łodzi, a od 2014 studentem Reżyserii na WRiTv w Katowicach. Aktor Teatru Śląskiego. Jako autor filmów niezależnych gościł na wielu festiwalach, m.in. KAN we Wrocławiu, Młodzi i Film w Koszalinie.

Przypominamy, że nabór filmów trwa jeszcze tylko do jutra!
Zgłoszenie filmu odbywa się poprzez wypełnienie formularza na stronie www.kiloff.art.pl, koniecznie należy zapoznać się z regulaminem.
Film może zgłosić każdy (niezależnie od tego czy jest studentem/absolwentem szkoły filmowej) w wieku od 18 do 35 lat. Forma, technika i gatunek filmów są dowolne – nie mogą one jednak przekroczyć 30 minut i nie mogą być filmami zaliczeniowymi ze szkół filmowych.
Lista filmów, które zostały zakwalifikowane do Konkursu głównego zostanie ogłoszona na stronie Festiwalu do 20.05 2016 roku.
12. edycja odbędzie się w dniach 2-4 czerwca w Katowicach.

Organizatorem Festiwalu Filmów Niezależnych kiloff jest Polskie Forum Edukacji Europejskiej.
Regulamin konkursu oraz dokumenty wymagane do zgłaszania filmów dostępne na stronie www.kiloff.art.pl.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
unus
On chce zarobić na offie… Oszalał?

W sieci pojawił się bardzo ciekawy artykuł autorstwa Łukasza Stasiorowskiego, który postanowił poruszyć meandry polskiego kina offowego. Jak sam zauważył,...

Zamknij