Wednesday, May. 22, 2024

Ostatnie słowo – drugi sezon przed Wami

Autor:

|

26 czerwca 2015

|

Ostatnie słowo – drugi sezon przed Wami

Paweł Olearczyk nie spoczął na laurach po wyprodukowaniu pierwszego sezonu swojego serialu „Ostatnie słowo” i postanowił pociągnąć dalej perypetie bohaterów i stworzyć z tego drugi sezon.

Serial opowiada historię pary, która spotyka się przypadkowo na ławce w parku. W kolejnych odcinkach śledzimy ich historię. Akcja rozgrywa się w różnych częściach Krakowa. Twórcy nie wykluczają realizacji poszczególnych odcinków, również w innych miastach. Konwencja serialu bazuje głównie na dialogach.
Serial spotkał się z pozytywnym odbiorem wśród widzów i zgromadził rzeszę fanów, która wyczekuje kolejnych odcinków. Drugi sezon ma być ciekawszy i bardziej dynamiczny. Wprowadzono zmiany w ekipie i powiększono liczbę aktorów zaangażowanych w projekt, wprowadzając do serialu nowe postacie. W obsadzie pojawi się kilka twarzy znanych z telewizji. Wśród nich m.in. Małgorzata Heretyk i Radosław Zalewski – absolwenci Krakowskiej Szkoły Aktorskiej SPOT, a także Anna Jarosik-Trawińska – studentka 4 roku PWST w Krakowie, którą można było oglądać w serialu „M jak Miłość” w roli pielęgniarki Klaudii.

Wszystkie odcinki możecie oglądać na łamach naszego serwisu. Zachęcamy również do odwiedzin fanpage’a.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
dw
UP TO 21 | DOZWOLONE DO 21

Właśnie ruszył nabór do znanego Wam już bardzo dobrze Międzynarodowego Festiwalu Filmowego"Dozwolone do 21", który w tym roku będzie miał...

Zamknij