Friday, Jan. 27, 2023

Ostatnie słowo należy do Ciebie

Autor:

|

15 marca 2014

|

Ostatnie słowo należy do Ciebie

W naszym serwisie zadebiutował pierwszym odcinkiem nowy serial internetowy pt. „Ostatnie słowo”. Pomysłodawcą i autorem scenariusza jest Paweł Olearczyk (autor takich powieści jak: Nie pytaj mnie o Rose, Wszyscy jesteśmy sterowani, czy Autokar do Nieba). Serial opowiada historię pary, która spotyka się przypadkowo na ławce w parku. Konwencja serialu bazuje głównie na dialogach. Pierwszy sezon składa się z 12 kilkuminutowych odcinków, które kręcone są w różnych częściach Krakowa. Reżyseruje Agnieszka Franus. W głównych rolach wystąpili Beata Sliwińska oraz Paweł Olearczyk, a za montaż odpowiada Miłosz Konarski.

Pierwszy odcinek serialu możecie zobaczyć tutaj. Zapraszamy!

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
wag
5 minut życia codziennego

Pomimo, że czasem wpadamy w rutynę dnia codziennego, zdarza się, że w ciągu dnia znajdzie się choćby 5 minut, które...

Zamknij