Friday, Jan. 27, 2023

Pierwszy Przegląd Filmów Amatorskich

Autor:

|

4 marca 2015

|

Pierwszy Przegląd Filmów Amatorskich

Pamiętacie tego newsa? Jest nam bardzo miło, że pomysł, o którym pisaliśmy w lutym sprawdził się! Już 10 marca w katowickim kinie Prokultura odbędzie się pierwszy Przegląd Filmów Amatorskich. Impreza będzie cykliczna i ciągle można podsyłać swoje propozycje. Więcej szczegółów tutaj.

W tym miesiącu zostanie zaprezentowanych 8 filmów, w tym również animacje.

- YOLO. You Only Live Once/Online – Etiuda dyplomowa Akademii Filmu i Telewizji w reżyserii Marcina Błaszczyka oraz produkcja studia BAUER entertainment z muzyką Sebastiana Sobik. Film opowiada o alternatywnej współczesności i relacjach między ludzkich ale czy aż tak bardzo alternatywnej? Film wyolbrzymi to co już się dzieje ale o czym mowa to musicie sami zobaczyć . Uwaga występują wulgaryzmy.

- Top – animacja o współczesnym turyście w górach autorstwa MatMota

- Boo! – również animacja tego samego autora, tym razem o duchu

- Projekt Drache – film reżyserii , scenariusza i zdjęć Huberta Bąka. Jest to thriller science-fiction o dinozaurach, eksperymencie III Rzeszy który miał być użyty podczas wojny, ta jednak skończyła się nim projekt został ukończony. Naukowcy III rzeczy nie porzucili go.

- 15 minutowa przerwa

- Reportaż – Scenariusz, reżyseria i zdjęcia: Hubert Bąk. Tutaj również występuje problem eksperymentów którymi parali się lekarze III Rzeszy.

- G-Roy – Scenariusz: Tomasz Jan Brzyszko, Jacek Kramarski, zdjęcia: Marcin Banasiak, montaż i reżyseria: Tomasz Jan Brzyszko. Żeby dowiedzieć o czym jest ten film trzeba go samemu zobaczyć.

- Kamikadze Girls –Reżyser: Stefan Monin, scenariusz i producent: Paweł Olearczyk, zdjęcia: Michał Kidawa. Thrille opowiadający o dwóch dziewczynach, więcej zdradzić nie można.

- Ostatnie słowo – Reżyseria: Agnieszka Franus, scenariusz: Paweł Olearczyk, zdjęcia: Sebastian Mamczyński. O spotkaniu pewnej pary…

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Legenda
Legenda 3D nie powstanie, będzie serial

Wszystkie znaki na ziemi i na niebie wskazują, że "Legenda 3D" nie powstanie. Nie ma się co jednak bardzo tą...

Zamknij