Friday, Sep. 29, 2023

Piotr Grymek ft. Tona Tonecki – Cold Fire (Official Music Video)

Autor:

|

22 grudnia 2014

|

Piotr Grymek ft. Tona Tonecki – Cold Fire (Official Music Video)

Lubimy, kiedy nasz serwis patronuje ciekawym inicjatywom filmowym. Tym razem pod patronat Kinoamatorskie.pl trafił kolejny teledysk autorstwa Wiktora Obroka – reżysera, scenarzysty i operatora z Krakowa. Scenerie są zgoła odmienne niż w pierwszym klipie stworzonym przez tego filmowca, a i wymowa w zdecydowanie ostrzejszym i psychodelicznym stylu.

Bohaterem klipu jest autor słów do utworu „Cold Fire” Tona Tonecki, który zarazem odpowiedzialny jest również za wokal. Nie będziemy Wam opowiadać fabuły, ponieważ szkoda spoilerować naprawdę ciekawej koncepcji zakończonej dość pieprznym tańcem na rurze… Ten ostatni akt z pewnością spodoba się męskiej części publiczności. ;) Nie zabraknie również doskonałej porcji muzyki, której autorem jest Piotr Grymek – polski wykonawca muzyki elektronicznej i klubowej, producent muzyczny, realizator dźwięku oraz DJ w jednej osobie.

Fot. Bartek Bieniek

Teledysk znajdziecie tutaj, w związku z czym gorąco zachęcamy do obejrzenia klipu i wyrażenia swojej opinii, która na pewno przysłuży się kolejnym realizacjom!

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
the dead next door dvd
Złapane w sieci #169 – THE DEAD NEXT DOOR (1989)

Denerwują Was świąteczne reklamy przed świętami? Wkurzają Was choinki, bombki i mikołaje, które wiszą w sklepach od początku listopada? Spodziewacie...

Zamknij