Monday, Jul. 15, 2024

Pokaz filmów amatorskich w FIRLEJU

Autor:

|

20 stycznia 2014

|

Pokaz filmów amatorskich w FIRLEJU

To nam się podoba! Być może pamiętacie, jak informowaliśmy o pokazie filmów amatorskich organizowanym we wrocławskim klubie Firlej. Jak się okazało, impreza wypaliła, dzięki czemu przeobrazi się w cykliczne spotkania wielbicieli filmów amatorskich. Kolejny taki pokaz odbędzie się 4 lutego o godzinie 18:00. Ponownie zobaczymy 3 różne filmy i poznamy trzech różnych twórców, którzy pojawią się na pokazie.

PROGRAM:

1. „Turyści” (2013, 36:29) reż. Al Paczino – Historia młodej pary, która w podróż poślubną jedzie do Paryża. Dla Niej to po prostu wycieczka do słynnego miasta, dla Niego – rodzaj pielgrzymki, możliwość pożegnania się z czasami licealnej młodości, której symbolem jest grób Jima Morrisona na cmentarzu Pere La Chaise.

2. „Soledad” (2012, 07:03) reż. Romina Contepomi, autorka zdjęć: Justyna Szyszko – filmowa impresja o smutnej egzystencji na granicy teraźniejszości i wspomnień. Głównym elementem narracji jest senny krajobraz południowo-wschodniej Anglii.

3. „Fosotwór” (2013, 14:24) reż. Piotr Wołodźko – Krótkometrażowy film klasy B o potworze z wrocławskiej fosy.

Wydarzenie tutaj.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
the brain that wouldn't die poster
Złapane w sieci #124 – „THE BRAIN THAT WOULDN’T DIE” (1962)

Czy głowa może żyć bez ciała? Jak się okazuje w kinematografii nie takie rzeczy świat widział. Otóż właśnie w ten...

Zamknij