Sunday, Apr. 21, 2024

Pokaż się przed LIMO

Autor:

|

28 listopada 2012

|

Pokaż się przed LIMO

 

Zbliża się 21 grudnia 2012 roku, dzień końca świata. W internecie krąży wiele teorii na temat tego, jak ma wyglądać. Jedni twierdzą, że będzie miało miejsce rozmagnesowanie ziemi, inni doszukują się pędzącej w kierunku naszej planety asteroidy. A czy ktoś zastanawiał się co by zrobił w trakcie ostatniej minuty istnienia świata?

 

Do końca świata zostało ostatnie 60 sekund. Wiesz jak je wykorzystać? Stwórz swoją wizję na wykorzystanie ostatnich 60 sekund istnienia świata w postaci filmu, animacji lub kolażu video i wygraj lustrzankę NIKON D3100.

 

 

Masz do dyspozycji wyłącznie minutę. Pracę można zgłaszać do 18 grudnia 2012 roku. Wszelkie informacje oraz regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.replik.pl/60sekund/.

 

Oficjalny patronat nad konkursem objął Kabaret Limo, który pełni również rolę JURY. Limo znane jest ze swoich krótkich form filmowych. Ich produkcje były wielokrotnie emitowane w różnych programach telewizyjnych (TVP, TVN24, Polsat) czy serwisie YouTube. Najpopularniejszy, „Parodia zwiastuna filmowego“, obecnie posiada ponad 4 miliony wyświetleń.

 

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
charakter
Charakteryzacja #11 – Stan po pobiciu

  Stanu, w którym znalazł się Tomek po charakteryzacji, w rzeczywistości nigdy bym Wam nie życzył. No chyba, że potraficie...

Zamknij