Thursday, May. 23, 2024

Pokaz WRiTV @ Warszawska – 15.03.16

Autor:

|

9 marca 2016

|

Pokaz WRiTV @ Warszawska – 15.03.16

Z racji zbliżającego się wielkimi krokami finału budowy nowego wydziału, Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego  zaprezentuje osiągnięcia filmowe swoich studentów . Filmy te co roku zdobywają liczne nagrody na wielu uznawanych festiwalach filmowych. Były wyświetlane prawie na wszystkich kontynentach świata! Pora zapoznać się z tą wyjątkową twórczością, bo już wkrótce w pobliżu ul. Warszawskiej zakończy się budowa nowej siedziby WRiTV, a śródmieście Katowic zatętni filmowym życiem. Zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z filmową twórczością studentów – często odważną, nowatorską i mocną. Nie bez przyczyny ich filmy cały czas zdobywają nagrody w Polsce i za granicą.

Czwarty pokaz cyklu odbędzie się 15.03.2016 o godzinie 19:00 w salce parafialnej Parafii Ewangelicko-Augsburskiej na ul. Warszawskiej 18 w Katowicach. Pokaz potrwa 2h. Wejście na pokaz jest darmowe.

W czasie pokazu zaprezentowane zostaną następujące filmy:

  • „Jedyne wyjście”, reż. Piotr Domalewski, 19′
  • „Człowiek bez właściwości”, reż., Przemysław Drążek, 30′
  • „Babcia wyjeżdża”, reż. Tomasz Jurkiewicz, 18′
  • „Echo”, reż. Marcin Filipowicz, 19′

W połowie bloku będzie 20 minutowa przerwa.

WRiTV @ Warszawska to cykl pokazów filmów studentów Wydziału Radia i Telewizji im Krzysztofa Kieślowskiego, który przygotowywać będzie do oficjalnego otwarcia nowej siedziby Wydziału w śródmieściu Katowic.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Plakat mini
IX Przegląd Amatorskich Filmów Uczniowskich ALBATROSY

Chcesz pokazać świat swoich marzeń i niepokojów? Chcesz przeżyć przygodę? Jeśli tak, to załóż ekipę filmową, nakręć film i weź...

Zamknij