Wednesday, Jul. 24, 2024

Ponad niebem – premiera w styczniu

Autor:

|

3 stycznia 2014

|

Ponad niebem – premiera w styczniu

W Tarnowie od początku listopada 2013 roku powstawała niezależna produkcja pod wodzą Michała Wojtasika pt. „Ponad Niebem”. Film opowiada o odwiecznej więzi i bezgranicznej miłości matki do dziecka. Dotyka problemu utrzymania naturalnego porządku rzeczy, niewiarygodnej sile kobiety, która w obliczu śmiertelnej choroby syna potrafi oszukać przeznaczenie.

Making of dzień#1:

Jak wspomina reżyser, film jest zbitką inspiracji z prawdziwych zdarzeń oraz osobistych przemyśleń na temat ludzkiej tragedii. Michał Wojtasik zdając sobie sprawę z wagi podjętego przez siebie zadania, postanowił przedłużyć czas preprodukcji, aby do maksimum dopracować wszelkie techniczne aspekty, ażeby nie przeszkadzały one widzowi w odbiorze przesłania filmu.

Making of dzień#2:

Obecnie trwa praca nad postprodukcją. Pojawiły się pewne problemy z montażem dźwięku, ale autor zapewnia, że nawet jeśli nie uda się osiągnąć ideału, to całość klimatu dopełni autorska muzyka.  Film ma zostać pokazany światu w drugiej połowie stycznia. Więcej informacji na temat tej produkcji znajdziecie na fanpage’u filmu.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Teren Udjat plakat
TEREN UDJAT – jutro premiera

Nowy rok wita nas premierami nowych filmów niezależnych. Jedną z pierwszych, o ile nie pierwszą premierą w tym roku będzie...

Zamknij