Tuesday, Feb. 7, 2023

Potrzebują Cię w Poznaniu!

Autor:

|

1 maja 2011

|

 

W ramach wspierania polskiej twórczości niezależnej postanowiliśmy opublikować ogłoszenie studentki z Poznania, która poszukuje aktorki, która zagra pierwszoplanową postać w jej etiudzie operatorskiej.

 

Moja etiuda to studencki, a więc niskobudżetowy projekt. Ma być to praca zaliczeniowa na kurs, w którym uczestniczę. Etiuda jest operatorska, czyli pomijając muzykę, niema. Jest to wada (trudniej opowiadać tylko obrazem) i zaleta jednocześnie (aktorzy nie muszą się wcześniej uczyć tekstów).

 

Tematem są relacje między młodymi ludźmi i obawy związane z wchodzeniem w poważne relacje.

Etiuda będzie barwna, czas: ok. 5-7 minut. Oprawą muzyczną zajmie się prawdopodobnie młody poznański producent, Fallout z załogi ictus.pl.

Zdjęcia odbędą się w Poznaniu i pod Poznaniem (kościół we wsi Kicin) w dniach 20-22.05.

 

Poszukuje pierwszoplanowej aktorki w wieku 18-22 lata, najchętniej eterycznej blondynki z okolic Poznania, bądź samego Poznania, żeby nie było problemów z dojazdem. Nie musi mieć doświadczenia, raczej odwagę żeby stanąć przed kamerą i wystąpić w scenie miłosnej (ale nie erotycznej).

 

Przyznaję, że to mój pierwszy autorski projekt, ale dołożę wszelkich starań, żeby końcowy efekt był profesjonalny. Zainteresowane osoby proszę o kontakt na facebook lub mail: ewakurzawa@gmail.com.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
10 polskich tutoriali Adobe After Effects

  Tego jeszcze nie było! Dzisiaj na łamach naszego serwisu zagościła paczka 10 polskich tutoriali Adobe After Effects! Nie byłoby...

Zamknij