Thursday, Jun. 13, 2024

Powiedz prawdę przecież cię nie biję

Autor:

|

22 lutego 2011

|

 

Lubimy poszerzać zbiory naszego serwisu o studenckie kino niezależne. Tym razem do naszej bazy trafił film Witolda Świętnickiego o wdzięcznym tytule „Powiedz prawdę przecież cię nie biję”.

Film opowiada o tym, co ma do powiedzenia bohaterowi jego matka, która się martwi, że syn za mało się uczy, znika z domu i wraca w stanie wskazującym na spożycie. Co ciekawe, syn nie odzywa się w ogóle. Zapraszamy najpierw do obejrzenia trailera, który prezentujemy poniżej, a później do całości filmu.

 

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Matura to Bzdura #18

  Przyznajcie się, kiedy ostatnio byliście w operze? Albo na ten przykład, kiedy ostatnio zdarzyło Wam się posłuchać muzyki klasycznej?...

Zamknij