Tuesday, Apr. 16, 2024

Powstaje film „Nawiedzona Szosa”

Autor:

|

8 czerwca 2012

|

 

Miło nam poinformować, że objęliśmy patronatem medialnym powstający film Dario Davisa „Nawiedzona Szosa”. Póki co, wiadomo że będzie to niezależny thriller, którego fabuła oparta jest na wydarzeniach przy drodze 875 Mielec-Rzeszów (miejscowość Przyłęk). Żeby podkręcić atmosferę nie powiemy Wam, o co dokładnie chodzi. Zachęcamy do poszukiwań w wyszukiwarce google, bo jak zapewnia sam autor – materiału jest sporo!

Obsada filmu jest już praktycznie wybrana, scenariusz obejmuje ok. 70-90 minut filmu (w zależności od tego co znajdzie się w finalnej wersji). Zdjęcia będą realizowane na przełomie lipca – września a muzyką zajmie się Michał Ratkowski.

Wkrótce ruszy również strona internetowa projektu, która będzie znajdować się pod adresem www.nawiedzonaszosa.pl. Będą tam umieszczane materiały dotyczące produkcji.

Więcej informacji wkrótce!

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wkręć się w projekt Moje 89 Pokolenie

  Projekt „Moje 89 Pokolenie” trwa! Chwyć za kamerę, aparat fotograficzny lub telefon komórkowy i nakręć materiał, który stanie się...

Zamknij