Thursday, Feb. 9, 2023

Powstaje opowieść o Czarnobylu

Autor:

|

2 lipca 2013

|

Powstaje opowieść o Czarnobylu

Historia Czarnobyla jest tak ciekawa i inspirująca, że zmotywowała już niejednego twórcę do zrobienia filmu na jej podstawie. Nie inaczej było w przypadku Marcosa Kreta, który również postanowił zająć się tym tematem.

Wszystko zaczyna się w roku 2024, w świecie, który próbuje pozbierać się po III Wojnie Światowej, gdzie walczące ze sobą państwa posłużyły się bronią atomową. Na świecie zginęło ok. 90% ludzi… Przeżyli tylko nieliczni, Ci którzy znajdowali się przez lata w schronach atomowych, gdzie skażenie radioaktywne nie miało prawa się dostać… Gdy skażenie na powierzchni planety zmalało, na tyle by można było opuścić schron, człowiek o imieniu Habiru ruszył w podróż w poszukiwaniu innych ludzi. Zaopatrzył się w broń, jedzenie i wodę… Na swej drodze nie znajduje żadnych żywych stworzeń… Z czasem dociera do Czarnobyla, gdzie skażenie było bardzo wysokie… Tam spotyka się z prawdziwym piekłem!

Trudno powiedzieć kiedy pojawi się pełna wersja tego filmu. Ba! Trudno nawet powiedzieć, czy w ogóle się pojawi, bo autor produkcji zarzeka się, że to dzieło jest głównie efektem jego ćwiczeń w programach graficznych. My jednak trzymamy kciuki za dalszą realizację  i mamy nadzieję, że wkrótce efekt końcowy ujrzy światło dzienne. Na zachętę trailer:

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
grind
PROJEKT DRACHE szuka wsparcia

O "PROJEKT DRACHE" pisaliśmy już swego czasu i na niejednym z Was zrobiła wrażenie zapowiedź, że będzie to thriller science...

Zamknij