Tuesday, Apr. 16, 2024

Premiera „Drogi do zrozumienia”

Autor:

|

11 czerwca 2012

|

Będąc w Gliwicach mieliśmy nieskrywaną przyjemność uczestniczyć w premierze filmu Marcina Kondraciuka: „Droga do zrozumienia”. Jest to opowieść, zdawałoby się banalna, o trójce bohaterów, która wyrusza w pełną przygód podróż, do wylosowanego na mapie miejsca. Wszyscy są oczywiście osobami niepełnosprawnymi, stąd ich decyzje potrafią być bardzo zaskakujące a spotkania z ludźmi, co najmniej nietypowe.

 

 

Fabuła naszpikowana jest jednak do tego stopnia niespodziankami, że nie sposób powiedzieć nic więcej, by nie zdradzić tego, co lubimy w filmach najbardziej. Można jednak dodać, że bohaterowie przejadą się nie tylko konno ale również wozem strażackim, na stopa, czy przepłyną się kajakami…

 

Przy tylu atrakcjach należy wspomnieć, że film nie dawno trafił również do sieci, a dzisiaj znajduje się już na łamach naszego serwisu. Zapraszamy Was zatem serdecznie na projekcję, a po obejrzeniu filmu zachęcamy do pozostawienia komentarza!

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Złapane w sieci #44 – Ladybugs (1992)

  Inauguracja Mistrzostw Europy w piłce nożnej już za nami, klimat sportowego ducha trwa najlepsze, a więc i w dziale...

Zamknij