Sunday, Apr. 14, 2024

PREMIERA: Student Break

Autor:

|

10 listopada 2011

|

 

Produkcja filmu Student Break została zakończona! – takie wieści przyszły do nas dzisiaj na redakcyjną skrzynkę mailową. Niezmiernie z tego faktu uradowani, informujemy że pokaz tej niezależnej pełnometrażowej fabularnej produkcji filmowej odbędzie się już w czwartek 17 listopada o godzinie 19:00 w Gdańskim Centrum Filmowym (kino „Neptun”) w Gdańsku przy ul. Długiej 57.

 

 

Ze względu na poniesione przez organizatorów koszty, bilet upoważniający do udziału w tym wydarzeniu będzie warty 10 zł. Bilety można nabyć w kasie kina codziennie w godzinach 14:00 – 22:00. Finalna wersja filmu trwa 110 minut i zawiera pełen 60-minutowy autorski soundtrack. Gorąco zapraszamy i odsyłamy na stronę filmu.

  

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

(1) Komentarz

  1. bogmila
    19 listopada 2011 at 15:00

    Film można zakupić na: http://allegro.pl/show_item.php?item=1946380430

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Złapane w sieci #15 – SLEEPAWAY CAMP (1983)

  Wakacje to czas, który powinien nam się kojarzyć szczególnie dobrze. W końcu wtedy przychodzi nam odpocząć od codziennych spraw,...

Zamknij