Friday, Jan. 27, 2023

Przedsprzedaż karnetów na Ars Independent Festival 2014

Autor:

|

3 czerwca 2014

|

Przedsprzedaż karnetów na Ars Independent Festival 2014

Ars Independent to festiwal ruchomych obrazów i współczesnej kultury audiowizualnej. Sercem programu są dwa konkursy filmowe: Czarny Koń oraz Czarny Koń Animacji, w ramach których premierowo prezentowane są debiuty oraz filmy drugie reżyserów z całego świata.

1 czerwca ruszyła przedsprzedaż karnetów na Ars Independent Festival 2014, który odbędzie się 23-28 września w Katowicach. Karnety nabyć można w promocyjnych cenach 30 zł (ulgowy) i 40 zł (normalny) w sieci TicketPortal do 24 sierpnia.

Specjalnym gościem i jednym z jurorów konkursu Czarny Koń będzie Bruce LaBruce, pionier ruchu queercore, afirmującego odmienność i walkę z dyskryminacją mniejszości seksualnych. W ramach przeglądu twórczości reżysera zobaczymy m. in. „Gerontofilię” komedię romantyczną o miłości nastolatka i siedemdziesięcioletniego mężczyzny, czy „Otto”, historię cierpiącego na kryzys tożsamości zombie neo-gota, który postanawia wystąpić w filmie o zombie. W jury konkursu animacji zasiądzie m. in. Dyrektor Programowa Se-Ma-For Film Festival – Agnieszka Kowalewska-Skowron. Oficjalna selekcja do konkursów zamyka nabór 30 czerwca.

Więcej informacji na temat festiwalu uzyskacie na oficjalnej stronie.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
return of the living dead poster
Złapanie w sieci #143 – THE RETURN OF THE LIVING DEAD (1985)

Film opisywany w tym odcinku cyklu "Złapane w sieci" różni się od wielu pozostałych przynajmniej dwoma cechami. Po pierwsze, dawno...

Zamknij