Wednesday, Nov. 29, 2023

„Pudełka” – film niezależny Piotra Barejki

Autor:

|

29 marca 2013

|

„Pudełka” – film niezależny Piotra Barejki

„Jak człowiek nie marzy, umiera” – te słowa Ryszarda Riedla zacytowane w tym filmie już nastrajają mnie pozytywnymi odczuciami względem tej produkcji. Być może z tego powodu, że osobiście jestem fanem Dżemu. W każdym razie, pomijając tę prywatę poziom audiowizualny zaprezentowany na trailerze, który zobaczycie poniżej również zachęca do zapoznania się z pełną wersją „Pudełek”, więc sądzę, że potencjalni widzowie się nie zawiodą. Zanim jednak rzucicie okiem na zwiastun, przeczytajcie o czym będzie ten film:

„Pudełka” są opowieścią o samotnym kawalerze. Mężczyzna żyje w jednym z pospolitych blokowisk i nie wyróżnia się niczym. Jest trybikiem wielkiej, korporacyjnej machiny. W jego przypadku nie można mówić o życiu, lecz o istnieniu.Wypłukany z emocji i uczuć umysł bohatera nagle dostaje nowy bodziec. Są nim… książki. Bohater odnajduje w nich wszystko, czego nie zdołał doświadczyć w swoim życiu. Uaktywnia tym samym nową cząstkę swojego umysłu, której uosobieniem jest Kobieta. Pierwotnie w umyśle bohatera urzędował Strażnik. Postać, która starała się za wszelką cenę dopilnować, aby mężczyzna działał według ściśle określonego planu. W umyśle bohatera rozpoczyna się walka.


Więcej informacji i akutalności na stronie www.facebook.com/pudelkafilm

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
l5
Dubel #33 – Legenda (2012)

Szkoda, że dzisiaj nie mamy prima aprilis, bo lepiej byłoby dla autorów "Legendy", żeby wystawiona ocena dla ich filmu była...

Zamknij