Friday, Jan. 27, 2023

Ruszyła sprzedaż biletów na „Kino w trampkach”

Autor:

|

6 czerwca 2015

|

Ruszyła sprzedaż biletów na „Kino w trampkach”

Trzecia edycja Festiwalu Filmowego dla Dzieci i Młodzieży „Kino w Trampkach” rozpoczyna się 13 czerwca w Warszawie i potrwa aż 9 dni. Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest hasło „Bądź inny. Bądź sobą”.

Program festiwalowy zawiera kilkadziesiąt zabawnych i poruszających filmów z całego świata dedykowanych dzieciom i młodzieży. Odbędą się także liczne wydarzenia towarzyszące, w tym 60. urodziny króliczki Miffy. Bilety można kupić w kinach goszczących festiwal: Multikinie Ursynów, kinie Luna i Wisła.

Festiwal „Kino w Trampkach” już od trzech lat promuje pełne pasji, emocjonujące i inteligentne kino skierowane do dzieci i młodzieży. Na festiwalu będzie można obejrzeć filmy z różnych części świata, przyjrzeć się rówieśnikom z innych kultur, a przede wszystkim przekonać się, że mimo tego, że żyjemy w różnych miejscach, często mamy podobne marzenia. Hasło przewodnie „Bądź inny. Bądź sobą.” podkreśla, że różnorodność to siła, a nie słabość, że każdy człowiek jest unikalny dzięki wyjątkowej kombinacji cech osobowości oraz tradycji, z której się wywodzi i każdy wnosi coś wartościowego od siebie do swojej społeczności.

Z tego klucza zostały wyselekcjonowane filmy, które były pokazywane i nagradzane na największych światowych festiwalach, a podczas „Kina w Trampkach” w znacznej większości będą miały polską premierę. Filmy będzie można oglądać w kilku sekcjach – konkurs filmów dziecięcych, konkurs filmów młodzieżowych, ikony popkultury, focus na dokument, krótkie dla najmłodszych, dziecięce olśnienia, polska cyfrowa dla dzieci.

Szczegóły programu znajdziecie na stronie: www.kinowtrampkach.pl

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
repefene_nabor_banerek
XIV Rybnickie Prezentacje Filmu Niezależnego RePeFeNe 2015 – nabór

W dniach 9-11 października w Rybniku, tradycyjnie odbędą się Rybnickie Prezentacje Filmu Niezależnego znane szerzej jako RePeFeNe. Konkurs główny składa...

Zamknij