Sunday, Sep. 24, 2023

Sceniczny Otwarty Festiwal Artystyczny 27-28.03.2015

Autor:

|

5 grudnia 2014

|

Sceniczny Otwarty Festiwal Artystyczny 27-28.03.2015

Sceniczny Otwarty Festiwal Artystyczny (SOFA) to impreza organizowana przez uczniów, nauczycieli, dyrekcję, rodziców i absolwentów LXIV Liceum Ogólnokształcącego im. S. I. Witkiewicza w Warszawie od 2010r. Umożliwia ona młodym artystom z warszawskich liceów zaprezentowanie swoich talentów artystycznych w dziedzinie teatru, muzyki, tańca i sztuk wizualnych. Mieszanka różnych form artystycznych, w których możliwe jest wyrażenie pasji, kreatywności i energii młodych ludzi, pozwala oczekiwać niezwykłych wrażeń artystycznych. Przesłuchania artystów, którzy chcą wziąć udział w festiwalu odbędą się w styczniu 2015r., a sam festiwal 27-28 marca 2015r. Więcej na temat tej inicjatywy dowiecie się na facebooku.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Haxan poster
Złapane w sieci #167 – HAXAN (1922)

Wracamy do dziwnego kina i to aż z lat 20-tych XIX wieku. Tym razem na tapecie nietypowe obrazy od Benjamina...

Zamknij