Thursday, Sep. 28, 2023

ShortFilmsMakers – dla amatorów dobrego filmu

Autor:

|

11 czerwca 2013

|

ShortFilmsMakers – dla amatorów dobrego filmu

Piotru (Piotr Guz) i Mito (Michał Mitoński) – to właśnie o nich będzie dzisiejsza historia. Wspomniani Panowie, to założyciele kanału ShortFilmsMakers, którego głównym celem jest promocja wyprodukowanych przez nich krótkometrażowych filmów, ale też publikacja formatu „SFM Poleca”, czyli programu, w którym autorzy rekomendują bardziej lub mniej znane filmy.

 

Panowie starają się przeszukiwać filmową bazę IBM i Filmweb’u pod kątem wielu gatunków. Wybierają produkcje ich zdaniem warte uwagi. Czasem wyróżniają się one tym, że grają w nich aktorzy, o których mało kto słyszał, a ich gra aktorska ociera się o wyżyny tego zawodu. Jak wspominają twórcy kanału: „W SFM  kierujemy się także poleceniami widzów, dlatego bardzo zależy nam na interakcji z oglądającymi czy to przez komentarze pod odciskami czy wiadomości bezpośrednie na email. Wystarczy do nas napisać, a istnieje dużą szansa, że oglądniemy jakiś polecony film i trafi on do któregoś z odcinków :-).”

Pasja, zaangażowanie, sumienność i dzielenie się swoimi zainteresowaniami. Czy trzeba czegoś więcej? Chyba nie. Dlatego z czystym sumieniem możemy polecić działalność panów z ShortFilmMakers i trzymamy za nich kciuki!

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Carnosaur poster
Złapane w sieci #95 – CARNOSAUR (1993)

"Park Jurajski" - z wielkim sentymentem już po raz drugi na łamach serwisu Kinoamatorskie.pl mogę wrócić do tej produkcji. Pierwszy...

Zamknij