Friday, Sep. 22, 2023

Sklep z Marzeniami – Film Krótkometrażowy

Autor:

|

15 lipca 2016

|

Sklep z Marzeniami – Film Krótkometrażowy

Ryszard Riedel zwykł mówić, że jak ktoś nie marzy – umiera. I właśnie o marzeniach będzie film, do którego wsparcia serdecznie Was zapraszamy. Jak wspominają sami twórcy, „Sklep z Marzeniami” to inspirująca opowieść nie tylko dla niepoprawnych marzycieli, ale również dla tych którzy marzyć przestali.

Fabuła opowiada historię Kacpra, którego w 10 urodziny rodzice zabierają do tytułowego Sklepu z Marzeniami. Co można w nim kupić? Ile kosztują marzenia? Czy ludzie zazdroszczą sobie marzeń? Czy marzenia są dla wszystkich? Czy żeby je mieć, potrzebne są piątki na świadectwie, czy może czwórki wystarczą? Czy dziewczynki marzą o tym samym, co chłopcy? Czy na marzenia nigdy nie jest za późno? Tego dowiecie się z filmu.

Twórcy planują uzbierać za pośrednictwem akcji crowdfundingowej 25 000 zł – to ambitne zadanie, ale z Waszą pomocą może się udać. Największą część budżetu twórcy chcą przeznaczyć na:

  • scenografię (m.in. wyposażenie tytułowego sklepu z marzeniami),
  • charakteryzację i kostiumy, które sprawią, że postacie będą ciekawe nie tylko wewnętrznie, ale również zewnętrznie,
  • wynajęcie sprzętu, który zapewni profesjonalną jakość dźwięku i obrazu,
  • postprodukcję, która doda do opowieści magiczne efekty specjalne.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
owg
Konkurs filmowy „Ogień w głowie”

26 i 27 sierpnia br. odbędzie się 12. Ogólnopolski Przegląd Filmów Amatorskich „Ogień w głowie”. Do 1 sierpnia można wysyłać...

Zamknij