Thursday, Feb. 22, 2024

Skręć Warszawę!

Autor:

|

17 czerwca 2010

|

 

Miło nam poinformować, że Warsaw Convention Bureau zorganizowało konkurs na scenariusz filmu promującego Warszawę dla szeroko pojętej turystyki biznesowej – kongresów, konferencji, imprez targowych, podróży motywacyjnych oraz indywidualnych podróży służbowych.

 

Celem projektu jest pokazanie silnych stron Stolicy oraz stworzenie jednolitego i nowoczesnego przekazu marketingowego.

 

W Jury Konkursu zasiądą przedstawiciele najważniejszych instytucji i podmiotów przemysłu spotkań.
W projekcie może wziąć udział każdy, kto lubi Warszawę i ma głowę pełną świeżych i nietuzinkowych pomysłów. Szczególne zaproszenie do udziału w Konkursie kierujemy do studentów warszawskich szkół filmowych.

 

Główną nagrodą jest realizacja zwycięskiego scenariusza przez Stołeczne Biuro Turystyki, a jego autor będzie miał możliwość wcielenia się w rolę reżysera. Film będzie promował Stolicę w czasie najważniejszych targów turystyki biznesowej na świecie, w mediach krajowych i zagranicznych. Będzie to również narzędzie marketingowe wykorzystywane przy współpracy z międzynarodowymi organizacjami i stowarzyszeniami skupiającymi profesjonalistów związanych z przemysłem spotkań.

 

Regulamin konkursu na wykonanie filmu promującego Warszawę jako destynację biznesową znajduje się pod tutaj.

 

Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie upływa 25 czerwca 2010 roku.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wywiad z Rafałem Paśko

Dzisiaj mamy dla Was ostatnią już kartę z historii wspomnień związanych z Festiwalem Filmów Niezależnych CK OFF w Przemyślu. Tym...

Zamknij