Sunday, Apr. 21, 2024

Sobota z MovieFon!

Autor:

|

14 kwietnia 2011

|

 

Wysłannicy naszego serwisu – Mateusz Kłóś i Damian Data wsiądą wczesnym rankiem w wehikuł stajni PKP i przemierzą nim ok. 8 godzin w celu zrelacjonowania dla Was przebiegu gali finałowej ogólnopolskiego studenckiego konkursu filmów krótkometrażowych – MovieFon, która odbędzie się w Poznaniu!

 

W związku z tym z pełną energią uruchamiamy w weekend cykl „Sobota z MovieFon”, w którym redaktorzy na będą zamieszczać wszelkie ciekawe informacje na temat przedsięwzięcia, w którym będą brali udział. Koniecznie bądźcie wtedy z nami!

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Najlepsze horrory i filmy S-F 2011

  Jury, w składzie, Krzysztof Spór ( STOPKLATKA ), Bartłomiej Świderski ( aktor ), Grzegorz Mostowicz Gerszt (aktor ), Maciej...

Zamknij