Tuesday, Apr. 16, 2024

SOFFA czeka na filmy do 15 września

Autor:

|

18 sierpnia 2015

|

SOFFA czeka na filmy do 15 września

Już niecały miesiąc pozostał na zgłoszenie filmu na SuperOrbitalny Festiwal Filmów Amatorskich SOFFA. Filmy można przesyłać do biblioteki multimedialnej Planeta 11 do 15 września.

Do Planety 11 wpłynęły już pierwsze filmy. Są to głównie fabuły, m.in. z Oświęcimia i Warszawy. Organizatorzy liczą także na odzew wśród olsztyniaków.

Przypomnijmy, że filmy można zgłaszać w następujących kategoriach:

- fabuła

- dokument

- animacja

- „To mnie kręci”– film nakręcony telefonem komórkowym

- „Młodzi sOFFowi” kategoria dla uczniów olsztyńskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Filmy muszą być nakręcone w 2014 lub 2015 roku. Czas trwania to maksymalnie 20 minut (z wyjątkiem kategorii „To mnie kręci-film z komórki – 2 minuty). Należy je dostarczyć osobiście lub wysłać na adres: Planeta 11, al. Piłsudskiego 38, 10-450 Olsztyn.

Wielki finał festiwalu połączony z projekcją zakwalifikowanych filmów i wręczeniem nagród odbędzie się 16 października w Planecie 11.

Festiwal SOFFA to szansa dla filmowców-amatorów na zaprezentowanie swojej twórczości oraz możliwość zaistnienia w świadomości szerszej publiczności.

Regulamin i formularze zgłoszeniowe są dostępne na stronie www.planeta11.pl i na facebooku https://www.facebook.com/events/494319900735531/

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
drach
Projekt Drache – premiera

Zapowiadany od dłuższego czasu "Projekt Drache" Huberta Bąka nareszcie ujrzał światło dzienne i właśnie dzisiaj trafił do naszego serwisu. W...

Zamknij