Friday, Feb. 23, 2024

Spotkanie i pokaz filmu „25. godzina”

Autor:

|

3 kwietnia 2018

|

Spotkanie i pokaz filmu „25. godzina”

Już 9 kwietnia na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie będzie okazja do obejrzenia filmu „25. godzina” w reżyserii Spike’a Lee. To historia nowojorskiego dilera narkotyków skazanego na siedem lat więzienia, który ma zaledwie jeden dzień na odkrycie prawdy o tym, kto go wydał. Nie dajcie się jednak zwieść pozorom – ta, jakby mogło się wydawać, prosta opowieść jest pełna niejednoznacznych postaci, błyskotliwych dialogów oraz intrygujących obrazów współczesnego Nowego Jorku.

Po pokazie filmu odbędzie się rozmowa z Karolem Paciorkiem. To polski Youtuber, znany z kanału „Lekko Stronniczy” oraz z jego nowego – „I  mponderabilia”. Karol Paciorek przeprowadza wywiady ze znanymi osobami, nagrywa reportaże z podróży, a także komentuje zjawiska ze świata popkultury. Podczas spotkania dowiemy się m.in, jak wygląda praca Youtubera od kuchni, vloger opowie też o swojej przygodzie w TVN przy prowadzeniu programu „Musisz to mieć”. Nie zabraknie oczywiście komentarza do obejrzanego wcześniej filmu. WSTĘP WOLNY. Więcej informacji tutaj.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
plakatHD
6 miejsc na warsztaty filmowe

21 i 22 kwietnia odbędą się warsztaty filmowe dla osób z grupy wiekowej 10 - 15 lat. Weekendowe zajęcia będą...

Zamknij