Thursday, Jun. 13, 2024

Stalownik: Operacja Ortyrion (2016) Trailer #2

Autor:

|

2 lutego 2016

|

Stalownik: Operacja Ortyrion (2016) Trailer #2

W kinie niezależnym często bywa tak, że jak sobie zaplanujecie zdjęcia na pół roku, to trwają one na przykład dwa lata. Po prostu wszystko strasznie się przeciąga, bo wciąż pojawiają się kolejne problemy, coś chcemy zrobić lepiej itd. Podobny problem z szacowaniem czasu miała ekipa Gawlock Pictures, która jest w trakcie tworzenia filmu „Stalownik: Operacja Ortyrion”. Zdjęcia się nieco przeciągnęły, ale wszystko już elegancko zmierza ku końcowi.

 

Co ciekawe ekipa już pracuje nad filmem „Stalownik: Więzień Keddanu”, czyli historii opowiadającej o wydarzeniach sprzed Operacji Ortyrion. Planowana premiera to maj 2016.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
fir
Pokaz KRF / 21. edycja

W czwartek 11 lutego o godzinie 18:00 w Firleju we Wrocławiu odbędzie się 21 już edycja Pokazu KRF. Jak zwykle...

Zamknij