Monday, Jul. 15, 2024

Studium Realizacji Telewizyjnej

Autor:

|

10 września 2012

|

 

W Poznaniu odbędzie się 12 edycja programu Studium Realizacji TV. Program kursu skierowany jest do przyszłych dziennikarzy, operatorów, montażystów, a także dźwiękowców planujących pracę w mediach telewizyjnych. Program jest też solidną praktyką dla studentów filmoznawstwa, a także filmowców niezależnych przygotowujących się na studia wyższe.

 

Nauka w trybie zaocznym – zjazdy weekendowe odbywają się często w czasie festiwali filmowych i innych wydarzeń artystycznych lub …sportowych, pozwalające uczestnikom działać w warunkach czysto zawodowych. Działania takie pozwalają też na kontakt i udział w warsztatach z wybitnymi twórcami Polskiego Kina.

Rozmowy kwalifikacyjne do 18 września b.r. Więcej informacji na stronie kursfilmowy.pl.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Złapane w sieci #56 – AMERICAN NINJA (1985)

  Świat ninjów jest ewidentnie bardzo ciekawy, a świat ninjów amerykańskich musi już doprowadzić nas na skraj zainteresowania. W związku...

Zamknij